Rostliny zkrášlují každé místo, navozují příjemnou atmosféru, mají vliv na naše pocity, náladu i zdraví.

Toto platí samozřejmě i o vnitřních prostorách, do kterých živé rostliny neodmyslitelně patří. Dokážeme-li krásné a zdravé rostliny spojit s esteticky dokonalým architektonickým prvkem (nádoba, socha,vodní prvek, kámen, apod.) vytvoříme pocit živoucí změny, dynamiky, života v jinak téměř statickém prostředí.

Nabízíme Vám vybavení rostlinami pro interiéry všech druhů (komerční prostory, vstupní haly, restaurace, zimní zahrady, atd.). Náš odborník zjistí světelné podmínky prostředí, ve kterém by měly rostliny být umístěny (je vhodné změřit intenzitu světla luxmetrem). Zároveň zjistí teplotní podmínky interiéru. Podle těchto hodnot navrhneme optimální rostliny pro daný prostor (jejich velikost, počet, tvar, velikost nádob). Navrhneme způsob jejich pěstování (substrát, hydroponie). S naším architektem prokonzultujete typ, tvar a barvu nádob, které se nejlépe hodí k daným rostlinám a prostoru, v němž mají být.

Dalším krokem je samotná realizace, jež je poměrně rychlá, neboť veškerý materiál (rostlinný, substráty, nádoby) bereme od renomovaných evropských pěstitelů a výrobců.

Následná péče o rostliny je samozřejmostí a zákazník si může vybrat formu péče o rostliny od kompletního servisu obsahujícího:

  • zálivku rostlin obohacenou o hnojivo a biologicky aktivní látky
  • omytí rostlin, otření od prachu
  • kontrolu výskytu škůdců a postřik zdravotně nezávadnými prostředky
  • tvarování rostlin
  • odstranění suchých či poškozených částí (listy, květenství) či částečný servis, kdy si nás zákazník objednává na konkretní činnost nebo poradenský servis, kdy zákazník pouze konzultuje danou situaci.

Kontaktní informace

Jirmus zahradnické služby s.r.o.
Marie Pomocné 309/42
Litoměřice
(u autobusového nádraží za Penny)

+420 606 816 572 (Po-Pá ... 7:30-16:30)
info@zahrady-jirmus.cz
Kontaktní formulář

Specialista na rodinné zahrady

Najdete nás i na Facebooku

Copyright © 2024 Zahrady Jirmus - zahrady na klíč, jezírka a závlahové systémy. Všechna práva vyhrazena.
Joomla! je svobodný software vydaný pod licencí GNU General Public License.